Bir Başarı Hikayesi Mustafa DÜZ

Merhaba Ben Mustafa DÜZ, 1978 Karabük doğumluyum. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Flexkom’la tanışmam Muğla SM lerinden Hidayet Karhan sayesinde oldu.
Bir termal devremülk işinde Bölge Müdür Yardımcısı olarak çalıştığım sırada Hidayet Bey telefon açıp bir bir anlattı Flexkom’u. Bir yandan dinliyor; bir yandan da yazıyor ve çiziyordum. “SM,SD,TC,CC; Power ve Flex Bonus; Clio,Fluens,Mercedes…” Kelimeler , kavramlar kafamda uçuşuyordu. Tam beş saat süren telefon görüşmesinden sonra hayatımın fırsatı olduğunu düşündüğüm bu işe girmeye karar verdim. O gece gözüme uyku girmedi ve ardından gelen bir hafta da … Kalbimin hiç bu kadar hızlı çarptığını hatırlamıyorum. Bu işte gördüğüm ışık beni müthiş heyecanlandırmıştı. Hayatta iki şeyi çok seviyordum. Öğretmenlik ve ticaret.
Her ikisini de yapabileceğim bir iş olarak gördüğüm Flexkom’a hemen katıldım. Hedeflerim büyüktü ve bunu daha iyi gerçekleştirebilmek için bir yıl süre ile aylıksız izne ayrıldım. Power Bonusların süresi kaydımla beraber başladığı için acele etmem gerektiğini biliyordum. Çok fazla anlatarak vakit kaybetmemek için ilk başta akrabalarımı ve arkadaşlarımı sisteme dahil ettim.
İki günde SM, bir haftada SD ve iki ayda ND oldum. Bu başarıyı ailemin ve dostlarımın desteğine; dürüst ve güvenilir bir yaşantıya; planlı ve disiplinli bir çalışmaya borçluyum. Bundan sonraki amacım ekip arkadaşlarıma da aynı başarıyı tattırmak ve FLEXKOM markasını dünyaya duyurmaktır. Yalnız kendini düşünmeyen ve takım ruhuyla çalışan herkesin bu işte başarılı olacağını düşünüyorum. Yalnız kendini düşünmeyen ve takım ruhuyla çalışan herkesin bu işte başarılı olacağını düşünüyorum. Yalnız kendini düşünmeyen ve takım ruhuyla çalışan herkesin bu işte başarılı olacağını düşünüyorum.

Böylesine güzel bir sistemi Türkiye’den başlatan şirket kurucumuz Sayın Cengiz EHLİZ’e ; bana bu fırsatı haber verip FLEXKOM’a girmeme vesile olan Kıymetli Yalnız kendini düşünmeyen ve takım ruhuyla çalışan herkesin bu işte başarılı olacağını düşünüyorum. Dostum Hidayet KARHAN’a ; desteğini esirgemeyen Arslan ERARSLAN’a; katıldığım her işte sürekli yanımda olan Sevgili Eşim Ayla DÜZ’e ve değerli dostlarıma sonsuz teşekkürler…


Unutmayın: “Rotası olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.”


Mustafa DÜZ
National Director
  • Üye Girişi
  • Şimdi Üye Olun
Bu Sayfayı Paylaş
Başarı Hikayeleri
Ahmet ÇEÇEN
Tekstilde çalışan bi personeldim 5 yıl kadar önce network marketing ile tanıştım 4 yıl
Fatih DURSUN
Flexkom’un bir Türk Şirketi oluşu, vizyonu ve misyonu, ilkeleri, çok yönlü kazanç kapılarını
Naci AÇIŞ
Profesyonel futbolcuyum.2 yıl mankenlik yaptım,ihracat ile uğraşıyorum, şuan kısmen...